Logo Tomaco
Zwijarki do blach

Zwijarki do blach

OPIS
Produkt

Parmigiani Macchine - jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości zwijarek do blachy; 2, 3 i 4 walcowych. W swojej ofercie posiadają również doskonałej jakości zwijarki do profili, maszyny do prostowania blach; hydrauliczne prasy do dennic i wyoblarki obrzeży dennic . Parmigiani Macchine jest również liderem w produkcji maszyn do walcowania blach dla przemysłu lotniczego i maszyn do zwijania wież wiatrowych. Jakość maszyn Parmigiani wywodzi się z silnego dziedzictwa firmy, wykwalifikowanych rzemieślników i dążenia do doskonałości w każdym aspekcie budowy. Od procesu projektowania do produkcji, najlepszej jakości materiały i innowacyjna technologia są wykorzystywane do dostarczania najbardziej wydajnych i zaawansowanych maszyn do zwijania na świecie.

Parmigiani to marka, która mocno inwestuje w technologię. Jego celem jest zawsze dostarczanie producentom najnowocześniejszych i niezawodnych maszyn do formowania w celu ułatwienia pracy i maksymalizacji wydajności.
To misja, którą firma wykonuje z najwyższą determinacją i dumą. W maszynach PARMIGIANI nic nie jest pozostawione przypadkowi.

Skontaktuj się z nami

Grzegorz Czerniak

tel: 781 555 512

g.czerniak@tomaco.pl

wyślij White Arrow