O firmie

Doświadczenie Tomaco-Intro Sp. z o.o. sięga 1990 roku

Tomaco-Intro Sp. z o. o. od 1990 roku zaopatruje zakłady przemysłowe w maszyny i urządzenia oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne do obróbki plastycznej metali. Dostarczyliśmy już ponad 1000 maszyn i urządzeń i jesteśmy jedną z nielicznych firm o tak dużym doświadczeniu.

Nasze przedsiębiorstwo ma aspiracje, aby zajmować czołowe miejsce wśród firm dostarczających rozwiązania dla branży metalowej.

Misją przedsiębiorstwa jest dostarczanie zaawansowanych technologicznie maszyn i rozwiązań, będących nośnikiem korzyści dla Klientów.

W ofercie Tomaco-Intro znajdują się:

Wiemy jak ważna jest ciągłość pracy maszyn, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy wsparcie serwisowe 24h.

Serwis Tomaco-Intro to zespół specjalistów, dla których praca jest pasją. Każdy problem traktowany jest jak wyzwanie i szansa, aby się sprawdzić. 

Najważniejszy jest dla nas Klient – jego potrzeby, oczekiwania, pomysły. Uważnie słuchamy i analizujemy, aby dostarczyć rozwiązania, które w pełni sprostają wymaganiom Klientów. Z niektórymi przedsiębiorstwami współpracujemy od momentu ich powstania – niezwykle satysfakcjonujące jest dla nas obserwowanie jak się rozwijają, zwiększają zatrudnienie i inwestują w kolejne, oferowane przez nas innowacyjne rozwiązania.

Wieloletnie doświadczenie, obserwacja rynkowych trendów i szczegółowa analiza potrzeb Klientów implikują racjonalny dobór maszyn i tworzenie przemyślanych ofert, aby Klient miał pewność, że to najlepsze dla jego przedsiębiorstwa rozwiązanie.

Dostarczamy i instalujemy zarówno pojedyncze maszyny i urządzenia, jak również całe linie produkcyjne.

Warto podkreślić, że Tomaco – Intro to nie tylko dostawca maszyn i urządzeń, ale także narzędzi do obróbki drewna i metalu. Jesteśmy generalnym przedstawicielem czeskiego producenta profesjonalnych narzędzi do obróbki drewna i metalu – firmy Pilana. Prowadzimy centralny magazyn, w celu efektywnego procesu dystrybucji na cały kraj.

Naszą ofertę uzupełniają wysokiej jakości narzędzia ręczne niemieckiej firmy Elora. Jesteśmy także producentem pił taśmowych do drewna.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.