Kontakt

Dział sprzedaży maszyn

Tomasz Bugała
Prezes Zarządu
tel. 695 625 683
tomasz.bugala@tomaco.pl

Obrabiarki transferowe
Linie do profilowania ciągłego i rozcinania

Michał Babiński
Dyrektor ds. techniczno-handlowych
tel. 695 625 638
m.babinski@tomaco.pl

Spawarki laserowe
Znakowarki laserowe
Prasy mechaniczne
Prasy do kucia
Prasy hydrauliczne

Maciej Pokora
Doradca techniczny
tel. 695 700 201
maciej.pokora@tomaco.pl

Wycinarki laserowe

Grzegorz Czerniak
Doradca techniczny
tel. 781 555 512
g.czerniak@tomaco.pl

Centra gnące
Prasy krawędziowe
Nożyce gilotynowe
Zwijarki do blach
Giętarki do rur i profili

Paulina Krawczyk
Doradca techniczny
tel. 697 400 540
p.krawczyk@tomaco.pl

Urządzenia peryferyjne do pras
Części zamienne
Dokumentacja techniczna
Logistyka

Maciej Dudek
Doradca techniczny
tel. 781 700 540
m.dudek@tomaco.pl

Amortyzatory i elastomery przemysłowe

Dział sprzedaży narzędzi do obróbki drewna i metalu

Paweł Babiński
Kierownik działu sprzedaży narzędzi
tel. 695 625 684
sklad@tomaco.pl

Łukasz Werner
Kierownik regionu północ
tel. 693 625 689
l.werner@tomaco.pl

Tomasz Adamus
Kierownik regionu południe
tel. 695 700 785
t.adamus@tomaco.pl

Grzegorz Leszczyński
Specjalista ds. sprzedaży narzędzi
tel. 695 625 679
g.leszczynski@tomaco.pl

Dział serwisu

Robert Grunt
Kierownik serwisu maszyn
tel. 695 625 682
serwis@tomaco.pl

Dział marketingu

Daria Kuczerska
Specjalista ds. marketingu
tel. 781 700 541
d.kuczerska@tomaco.pl

Dział księgowości

Agnieszka Możdżeń
Główna Księgowa
tel. +48 44 682 16 00
tel. 695 700 749
office@tomaco.pl

Małgorzata Więcek
Specjalista ds. rachunkowości
tel. +48 44 682 16 00
tel. 781 700 542
ksiegowosc@tomaco.pl