Kontakt

Dział sprzedaży maszyn

Lukasz_Stolarczyk_dzial_sprzedazy285x350

Łukasz Stolarczyk
tel: 695 625 680
l.stolarczyk@tomaco.pl

Prasy mechaniczne
Linie podające
Kucie
Obrabiarki transferowe

Tomasz_Bugala_285x350

Tomasz Bugała
tel: 695 625 683
tomasz.bugala@tomaco.pl

Prasy hydrauliczne
Linie do profilowania
Linie do rozkroju
Kucie

DSC_6906

Marcin Pokora
tel: 781 700 541
m.pokora@tomaco.pl

Oprogramowanie CAD/CAM
Prasy krawędziowe
Nożyce gilotynowe
Wypalarki plazmowe
Wypalarki laserowe

Grzegorz_Czerniak_mm

Grzegorz Czerniak
tel: 781 555 512
g.czerniak@tomaco.pl

Zwijarki do blach
Zwijarki do profili
Giętarki do rur

Paulina_Krawczyk

Paulina Krawczyk
tel: 697 400 540
p.krawczyk@tomaco.pl

Części zamienne
Dokumentacja techniczna
Logistyka

Michal_Politowski_web

Michał Politowski
tel. kom.: +48 781 700 542
tel: +44 682 16 00 wew.22
m.politowski@tomaco.pl

Kierownik serwisu maszyn

Dział sprzedaży narzędzi

wieslaw wacek dyrektor_285x350

Wiesław Wacek
tel: 695 625 679
fax: 44 682 20 12
wieslaw.wacek@tomaco.pl

grzegorz leszczynski_285x350

Grzegorz Leszczyński
tel: 44 682 15 99
fax: 44 682 20 12
g.leszczynski@tomaco.pl

pawel babinski_285x350

Paweł Babiński
tel: 695 625 684
fax: 44 682 20 12
sklad@tomaco.pl

Lukasz Werner_285x350

Łukasz Werner
tel: 693 625 689
l.werner@tomaco.pl

Arkadiusz_Kucharski_kontakt

Arkadiusz Kucharski
tel:781 700 540
a.kucharski@tomaco.pl

Amortyzatory przemysłowe
Technika tłumienia drgań

tomek adamus_285x350

Tomasz Adamus
tel: 695 700 785
t.adamus@tomaco.pl

Księgowość

joanna stolarczyk_285x350

Joanna Stolarczyk
tel/fax: +48/44 682 16 00 wew.27
fax: +48/44 682 10 19
j.stolarczyk@tomaco.pl

f 087_kadr

Agnieszka Możdżeń
tel/fax: +48/44 682 16 00 wew.10
fax: +48/44 682 10 19
office@tomaco.pl

Malgorzata_Wiecek

Małgorzata Więcek
tel/fax: +48/44 682 16 00 wew.25
fax: +48/44 682 10 19
ksiegowosc@tomaco.pl

Adres biura handlowego oraz ekspozycji maszyn i narzędzi

tomaco_contact

Tomaco-Intro Sp. z o.o.
ul. Krasickiego 108
97-500 Radomsko
NIP PL 772-19-80-794
REGON 590747680