Logo Tomaco

Przenośniki taśmowe

OPIS

Oferujemy szeroki wybór urządzeń smarujących taśmę

Produkt

PROSTY MONTAŻ

Podajniki pneumatyczne serii normal montuje się bezpośrednio do narzędzia. Potrzebne są jedynie dwie śruby montażowe. Podajnik uruchamiany może być za pomocą zaworu mechanicznego lub za pomocą zdalnego sterowania pneumatycznego czy elektrycznego.

DOKŁADNOŚĆ

Wszystkie podajniki Herrblitz wyposażone są w amortyzatory pneumatyczne, zapewniające maksymalną dokładność podawania, także przy jego dużych prędkościach. Własności tych podajników obejmują także cichą pracę oraz niskie zużycie sprężonego powietrza.

KONSTRUKCJA KOMPAKTOWA

Nie są wymagane żadne przyłącza na zewnątrz podajnika, za wyjątkiem tych dla linii sprężonego powietrza.
W przypadku korzystania z innych podajników zamontowanych na stole prasy, odległość pomiędzy matrycą a podajnikiem często powoduje gięcie taśmy roboczej, co z kolei wywołać może niedokładności w podawaniu materiału, problemy procesowe, a także uszkodzenie narzędzi. W przypadku obróbki cienkich taśm inne podajniki zamontowane na prasie nie będą mogły pracować poprawnie wskutek wyszczególnionych wyżej powodów.
Podajniki HERRBLITZ eliminują wszystkie tego typu kłopoty, ponieważ montuje się je bezpośrednio do narzędzia.
Ze względu na ich wysoce konkurencyjna cenę, ekonomicznym będzie zamontowanie po jednym podajniku na każdym narzędziu. W rzeczywistości musisz tylko zamontować podajnik do narzędzia oraz nastawić skok podawania. Potrzebujesz tylko kilku minut dla dokonania nastawy, by otrzymać automatyczne zespoły, gotowe do użycia w każdej chwili.
W ten sposób wyeliminujesz długotrwałą i często połączoną z licznymi problemami pracę przy dopasowywaniu tzw. podajników „uniwersalnych”. Prasy z podajnikami uniwersalnymi okazywały się zawsze bardzo niepewne w działaniu, a często wykazywały zupełnie nie zadowalające rezultaty.

Charakterystyka techniczna

Zdjecie

Seria Middle, typ BX-CX-DX

Zdjecie

Seria Middle, dwa cylindry pociągowe, typ SX-Z

Zdjecie

Seria ciężka, typ P-S-Z

Zdjecie
Zdjecie

Seria ciężka, dwa cylindry pociągowe, typ V-K

Zdjecie
Zdjecie

Seria Superciężka, typ TZ - trzy cylindry pociągowe

Zdjecie
Zdjecie

Seria Superciężka, typ TZF - do wąskich taśm lub drutu

Zdjecie
Zdjecie

Seria Superciężka, typ 2TV-2TK - cztery cylindry pociągow

Zdjecie
Zdjecie

Skontaktuj się z nami

Paulina Krawczyk

tel: 697 400 540

p.krawczyk@tomaco.pl

wyślij White Arrow