Zwijarki do blach

Jeśli szukasz wysokiej jakości maszyn, które umożliwią Ci łatwe gięcie blachy, hydrauliczne zwijarki do blach będą idealnym wyborem. Dzięki zastosowaniu hydraulicznego napędu możliwe jest precyzyjne gięcie, co pozwala na osiągnięcie odpowiedniego kształtu i wymiarów Twojego projektu.

Hydrauliczne zwijarki do blach są również bardzo trwałe, co zapewnia długi okres eksploatacji.

Kupując nasze hydrauliczne zwijarki do blach, zyskujesz pewność, że Twoje projekty będą wykonane z najwyższą precyzją i jakością, a dzięki ich wytrzymałości, będą służyły Ci przez wiele lat. To narzędzie jest idealne dla przedsiębiorstw produkcyjnych, które potrzebują niezawodnego i skutecznego sposobu na gięcie blachy.


Naszym partnerem jest:


W ofercie dostępne są modele o różnych parametrach, dostosowanych do potrzeb Klienta. Skontaktuj się z naszym Doradcą, aby poznać szczegóły – Grzegorz Czerniak tel. 781 555 512

Hydrauliczne 4-rolkowe giętarki do blach produkowane przez Mac Bending są wyposażone w technologię Mac Plus, spełniając nawet największe wymagania. Mac Plus oferuje swoim użytkownikom innowacyjne i przyjazne dla operatora ulepszone funkcje operacyjne we wszystkich maszynach SBM.

Wybrane zalety oferowanych zwijarek do blach.

  • Wszystkie korpusy zwijarek do blach Mac zostały zaprojektowane i wzmocnione tak, aby zminimalizować deformację blachy. Rama maszyny jest zbudowana z wysokiej jakości stali St-52. Proces produkcyjny całości korpusu odbywa się na centrum obróbczym CNC.
  • Rolki są prowadzone przez łożyska przegubowe. Ten system prowadzenia wymaga mniej smarowania i zapewnia długotrwałą precyzję.
  • Wysoce trwałe, kute stalowe rolki są obrabiane przez maszyny CNC, aby uzyskać optymalną jakość. Wszystkie rolki SAE 1050 (Ck45) są poddane hartowaniu indukcyjnemu.
  • Wszystkie zwijarki do blach SBM mają regulowany nacisk na rolkę dociskową. W ten sposób materiały o różnej grubości i jakości są precyzyjnie zginane.
  • Zwijarki umożliwiają łatwe uzyskanie szerokich kątów o różnej średnicy. Ułatwiono proces gięcia stożków dzięki niezależnej rolce dolnej i rolkom bocznym, które mogą poruszać się w dwóch kierunkach, aby wykonać gięcie stożkowe pod zadanym kątem.
  • Rolki są napędzane przez niezależne silniki hydrauliczne i przekładnie planetarne. System jest ustawiony na tej samej osi co rolka, w ten sposób cała moc jest przenoszona na blachę bez żadnych strat wydajności.
  • Dzięki liniowemu systemowi prowadzenia odległość pomiędzy górną i dolną rolką jest większa niż w jakimkolwiek innym systemie, co pozwala na gięcie różnych materiałów o różnej grubości.

Więcej zalet i szczegółowych informacji na temat oferowanych zwijarek do blach można znaleźć w katalogu.

(kliknij okładkę, aby przejrzeć katalog)


Masz pytania? Zadzwoń i dowiedz się więcej


Specyfikacja techniczna oferowanych zwijarek do blach

Długość robocza 2000

Długość robocza 2500

Długość robocza 3000

SBM 160×2100

SBM 200×2100

SBM 275×2100

SBM 340×3100

Grzegorz Czerniak
Tel. 781 555 512
g.czerniak@tomaco.pl