Centra gnące to zaawansowane technologicznie maszyny, charakteryzujące się dwupłaszczyznowym ruchem narzędzi. Ostrza gnące wykonują zarówno gięcia pozytywne, jak i negatywne. Oferowane urządzenia charakteryzują się wysoką precyzją, dzięki zastosowaniu manipulatora, który służy do obracania formatki i ustawiania jej względem ostrzy gnących w taki sposób, aby gięcie w pełni spełniało założenia projektu. Wykorzystanie uniwersalnych narzędzi gnących umożliwia dostosowanie do całego cyklu produkcyjnego, zarówno przy produkcji pojedynczych detali, jak i całych serii. Centrum gnące zostało wykonane z wysokojakościowych odlewów, poddanych procesowi odprężania, aby wytrzymać wysokie obciążenia i zachować stabilność i sztywność.


Co zyskuje Klient inwestując w oferowany przez nas nowoczesny automat gnący?

– Większą prędkość gięcia, pozwala to nawet kilkakrotnie zwiększyć wydajność, redukując przy tym koszty i oszczędzając czas.
– Nowoczesny system sterowania maszyną, centrum gnące zostało wyposażone w system sterowania, opracowany w innowacyjnym zakładzie badawczo-rozwojowym, stale udoskonalany i aktualizowany.
– Łatwość obsługi, producent maksymalnie uprościł obsługę urządzenia, eliminując w ten sposób problem z pozyskaniem wysoko wyspecjalizowanych pracowników.
– Wysoką jakość oferowanej maszyny, cały proces, od produkcji po sprzedaż podlega rygorystycznej kontroli, co gwarantuje wysoką jakość.
– Większą energooszczędność, wysoka wydajność produktu pozwala zmniejszyć koszty

Grzegorz Czerniak
Tel. 781 555 512
g.czerniak@tomaco.pl