Centra gnące

Centra gnące

Centra gnące to zaawansowane technologicznie maszyny, charakteryzujące się dwupłaszczyznowym ruchem narzędzi. Ostrza gnące wykonują zarówno gięcia pozytywne, jak i negatywne. Oferowane urządzenia charakteryzują się wysoką precyzją, dzięki zastosowaniu manipulatora, który służy do obracania formatki i ustawiania jej względem ostrzy gnących w taki sposób, aby gięcie w pełni spełniało założenia projektu. Wykorzystanie uniwersalnych narzędzi gnących umożliwia dostosowanie do całego cyklu produkcyjnego, zarówno przy produkcji pojedynczych detali, jak i całych serii. Centrum gnące zostało wykonane z wysokojakościowych odlewów, poddanych procesowi odprężania, aby wytrzymać wysokie obciążenia i zachować stabilność i sztywność.
Oferowane maszyny to rewolucyjne rozwiązanie w aspekcie gięcia blach, niewątpliwie wyprzedzające tradycyjne metody produkcyjne.

Co zyskuje Klient inwestując w centra gnące?

  • Większą prędkość gięcia, pozwala to nawet kilkakrotnie zwiększyć wydajność, redukując przy tym koszty i oszczędzając czas.
  • Nowoczesny system sterowania maszyną, centrum gnące zostało wyposażone w system sterowania, opracowany w innowacyjnym zakładzie badawczo-rozwojowym, stale udoskonalany i aktualizowany.
  • Łatwość obsługi, producent maksymalnie uprościł obsługę urządzenia, eliminując w ten sposób problem z pozyskaniem wysoko wyspecjalizowanych pracowników.
  • Wysoką jakość oferowanej maszyny, cały proces, od produkcji po sprzedaż podlega rygorystycznej kontroli, co gwarantuje wysoką jakość.
  • Większą energooszczędność, wysoka wydajność produktu pozwala zmniejszyć koszty.
  • Centrum gnące dzięki swojej wszechstronności zastosowań, może być wykorzystywane do produkcji różnych wyrobów.

Grzegorz Czerniak
Tel. 781 555 512
g.czerniak@tomaco.pl