Logo Tomaco

Kontakt

Dział sprzedaży maszyn

Tomasz Bugała

tel: 695 625 683

tomasz.bugala@tomaco.pl

Prasy hydrauliczne

Linie do profilowania

Linie do rozkroju i perferowania

Technika hydoformowania

Techniki cięcia i spawania laserowego

Michał Babiński

tel: 695 625 638

m.babinski@tomaco.pl

Prasy mechaniczne

Peryferia pras

Linie do rozkroju i perforowania

Techniki cięcia i spawania laserowego

Maciej Pokora

tel: 695 700 201

maciej.pokora@tomaco.pl

Techniki laserowe

Grzegorz Czerniak

tel: 781 555 512

g.czerniak@tomaco.pl

Zwijarki do blach

Zwijarki do profili

Giętarki do rur

Prasy krawędziowe

Nożyce gilotynowe

Wypalarki plazmowe

Paulina Krawczyk

tel: 697 400 540

p.krawczyk@tomaco.pl

Logistyka

Urządzenia peryferyjne do pras

Części zamienne

Dokumentacja techiniczna

Maciej Dudek

tel: 781 700 540

m.dudek@tomaco.pl

Amortyzatory przemysłowe

Robert Grunt

tel: 695 625 682

r.grunt@tomaco.pl
serwis@tomaco.pl

Kierownik serwisu maszyn

Główny specjalista ds. serwisu

Dział sprzedaży narzędzi

Łukasz Werner
Północ

tel: 693 625 689

l.werner@tomaco.pl

Tomasz Adamus
Południe

tel: 695 700 785

t.adamus@tomaco.pl

Grzegorz Leszczyński

g.leszczynski@tomaco.pl

Paweł Babiński

tel: 695 625 684

sklad@tomaco.pl

Wiesław Wacek

tel: 695 625 679
fax: 44 682 20 12

wieslaw.wacek@tomaco.pl

Księgowość

Teresa Auguścik-Kuśmierska

tel: 781 700 550

tomaco@pro.onet.pl

Główna księgowa

Agnieszka Możdzeń

tel: +48/44 682 16 00
tel: tel: 695 700 749

office@tomaco.pl

Zastępca Gł. Księgowego

Małgorzata Więcek

tel: +48/044 682 16 00
tel: 781 700 542

ksiegowosc@tomaco.pl

Adres biura handlowego oraz ekspozycji maszyn i narzędzi

Tomac-Intro Sp. z o. o.

ul. Krasickiego 108

97-500 Radomsko

NIP PL 772-19-80-794

REGON 590747680