4-rolkowa hydrauliczna zwijarka do blach – instalacja u klienta

Chcielibyśmy pochwalić się naszą najnowszą, uruchomioną hydrauliczną zwijarką do blach, którą zainstalowaliśmy u naszego Klienta działającego w branży piekarniczej. Nasza maszyna jest nie tylko wydajna i oszczędna w zużyciu energii (co obecnie ma znaczenie dla wielu przedsiębiorców), ale również idealnie dopasowana do potrzeb naszego Klienta.

Nasz Klient zajmuje się produkcją zbiorników, na zwijarce obrabia więc stal kwasoodporną, o grubości 3mm, zwijając głównie stożki, ale także walce. Cieszymy się, że nasza hydrauliczna zwijarka do blach okazała się tak skuteczna w obróbce tego wymagającego materiału.

Dzięki niezawodnemu systemowi hydraulicznemu, model SBM 160×2100 umożliwia precyzyjne gięcie blach w zakresie długości roboczej wynoszącej 2000mm i maksymalnej grubości giętego materiału wynoszącej 6mm. To pozwala naszemu klientowi na osiągnięcie doskonałych efektów i zachowanie najwyższej jakości swoich produktów.

Wymiary naszej maszyny – 3600mm (dł.), 1300mm (wys.) i 1200mm (szer.) – zapewniają elastyczność i łatwość implementacji wśród innych maszyn. Ponadto, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań, zwijarka jest prosta w obsłudze i nie wymaga skomplikowanej konserwacji.

Usatysfakcjonowanie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego jeśli szukacie sprawdzonej i niezawodnej maszyny do obróbki metali, skontaktujcie się z nami, a nasi doradcy techniczni pomogą Wam wybrać najlepsze rozwiązanie dla Waszej firmy.