Wycinarki laserowe HF firmy Hymson

Światłowodowa Wycinarka Laserowa HF-G

hfg1

Światłowodowa Wycinarka Laserowa HF-B

HF3015B

Prezentacja firmy Hymson

Firma Hymson Laser Technology Group składa się z 4 spółek zależnych: Hymson Guangzhou, Hymson Shenzhen, Hymson Anshan i Hymson Jiangmen. Obecnie zatrudnia 1600 wysoko wykwalikowanych pracowników, w tym inżynierów oraz pracowników naukowych z wieloletnim doświadczeniem w branży, będących absolwentami topowych, światowych uczelni.

Firma Hymson posiada własny instytut badawczo-rozwojowy i jest właścicielem ponad 100 patentów i praw autorskich oraz 63 patentów autoryzowanych. Dzięki inwestycjom w kadrę naukową oraz ogromnym nakładom na badania i rozwój, Hymson stał się jednym z największych producentów sprzętu laserowego (w tym wycinarek laserowych) oraz wiodącym dostawcą innowacyjnych urządzeń do cięcia laserem i automatyki dla największych firm produkcyjnych w Chinach. Klientami Hymson są m.in. Apple, Microsoft, HP, Canon, Asus czy Huawei. Oprócz Chin, maszyny produkowane przez Hymson dostarczane są do ponad 40 krajów, a od 2017 roku, również do Polski.

Hymson widok firmy

Firma Tomaco Sp. z o.o. została wybrana przez Hymson do wyłącznej dystrybycji swoich urządzeń na terenie całej Polski. To dla nas duże wyróżnienie, chociaż decyzja ta nie jest przypadkowa. Tomaco-intro Sp. z o.o. od 1990 roku roku zaopatruje polskie zakłady przemysłowe w nowoczesne rozwiązania technologiczne do obróbki blach. Dostarczyliśmy już ponad 1 000 maszyn i urządzeń. Prowadzimy wieloletnią współpracę z Klientami, którzy nam zaufali i poznali wysoki standard zarówno naszych produktów, jak i usług.

Wyspecjalizowany zespół doradców technicznych gwarantuje rzetelne i fachowe wsparcie w procesie inwestycyjnym. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy – od pierwszego kontaktu i analizę potrzeb, przez instalację, szkolenie i odbiór maszyn, aż po długie lata eksploatacji sprzętu.

Naszą zaletą jest bardzo silne wsparcie serwisowe oraz szybka reakcja w przypadku awarii, a grupa techniczna, mimo wieloletniego doświadczenia, regularne przechodzi szkolenia podnoszące kompetencje. Wyznaczamy sobie coraz wyższe standardy pracy, przez co nasi klienci czują się z nami bezpiecznie.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Hymson, ponieważ dostarczane przez nich urządzenia charakteryzują się bardzo wysoką jakością i dobrą ceną. Możemy pochwalić się najlepszą na polskim rynku ofertą – w relacji jakość/cena mocno wyprzedzamy konkurencję.

Wierzymy, że dzięki tym rozwiązaniom możemy przyczynić się do rozwoju i automatyzacji przedsiębiorstw, dla których zakup sprzętu tej klasy był do tej pory poza zasięgiem finansowym.