Piły do traków taśmowych

Piły do traków taśmowych są produkowane przez TOMACO w oparciu o doświadczenia użytkowników oraz o własne prace badawczo-rozwojowe, które przyniosły oryginalną technologię wykonania uzębienia nazwaną SAS. Piły trakowe wykonane przy użyciu tej metody zapewniają szybkie, prostoliniowe cięcie, a wysoka stabilność rozwarcia zębów piły pozwala dokonywać kilku pierwszych ostrzeń bez korekty rozwarcia. Powierzchnia przecięcia jest gładka, a moc potrzebna do pracy traka mniejsza.

Stałym elementem procesu produkcyjnego jest kontrola jakości każdego brzeszczotu przekazywanego z linii produkcyjnej do magazynu. Po zakończeniu kontroli, brzeszczot otrzymuje nieścieralną cechę, w której zakodowany jest jego kolejny numer powiązany z datą produkcji oraz numer pracownika kontroli. W przypadku stwierdzenia w eksploatacji wad wykonania, można dzięki temu szybko ustalić, kto jest za to odpowiedzialny. Taki system praktycznie wyeliminował wady produkcyjne i sprawił, że piły trakowe produkowane przez TOMACO należą obecnie do najlepszych na rynku.

Brzeszczoty taśmowe z logo TOMACO zdobywają sobie coraz większą liczbę zadowolonych użytkowników w kraju i za granicą. Dołącz i ty do nich. zapewnij sobie większy komfort i wydajność pracy. Pomożemy Ci dobrać najwłaściwszy typ brzeszczotu do Twoich potrzeb i zapewnimy doradztwo techniczne tak, aby zagwarantować najwyższą jakość cięcia.

Zapraszamy na naszą stronę poświęconą piłom trakowym:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się.

Nr kontaktowe:
tel: +48/44 682 20 12
tel: +48/44 682 15 99

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości